יום ראשון, 13 באוגוסט 2017

מבזק: 36 חדשות טלוויזיה, אשר בלטו בתאריכים 7 עד ה 13 באוגוסט 2017בסדרה The Flash, השחקנית שוגר לין בירד לוהקה לתפקיד רבקה שארפ, הידועה בכינוי "האזארד". היא אמורה להופיע בפרק השלישי של העונה הרביעית. שארפ חושבת שהיא מקוללת, עד שתאונה משונה גורמת לה לחשוב אחרת. כאשר היקום לצידה, היא מהווה איום עבור צוות הפלאש וסנטראל סיטי.

בסדרה The Blacklist, ג'יימס קרפינלו, אשר הופיע בפרק סיום העונה הרביעית., יופיע בתפקיד אורח מתמשך בעונה החמישית. כזכור, הוא גילם את דמותו של הנרי פרסקוט, האיש שמטפל בבכל הבעיות של קבוצת קליינטים אליטיסטים.

בסדרה Brooklyn Nine Nine, השחקנים טים מדוז ולו דיאמונד פילפס יופיע כשחקנים אורחים. מדוז יגלם את דמותו של כיילב, שותף לתא של ג'ייק. כמו כן, הוא קניבל. פילפס יפציע כפושע על שדרכיו הצטלבו עם אלו של ג'ייק. השניים יופיע במספר רב של פרקים.

בסדרה The Marvelous Mrs. Maisel, השחקנית ג'יין לינץ' תגיע כשחקנית אורחת בתור סופי לנון, הקומיקאית הגדולה של זמנה.

בסדרה Supernatural, השחקן אלכסנדר קלברט, אשר הופיע לזמן מועט בפרק סיום העונה ה 12, הפך להיות חלק מהקאסט הראשי כג'ק, בנו של לוציפר.

בסדרה "האנטומיה של גריי", השחקנית מריקה דומינצ'ק לא חוזרת לעונה ה 14 של הסדרה. כמו כן, השחקנית האיטלקיה סטפניה סאמפינאטו תופיע למספר רב של פרקים כקרינה דלוקה, כרופאה חדשה בבית החולים.

בסדרה "נשק קטלני", השחקן רקס נין לוהק למספר רב של פרקים כאביו של ריגס. הוא יופיע בעיקר בפלשבקים לצד ריגס הצעיר.

בסדרה The Goldbergs, השחקן סאם לרנר, אשר מגלם את דמותו של ג'ף שוורץ, קודם להיות חלק מהקאסט הראשי.

בסדרה Dynasty, השחקנית בריאנה בראון (בתמונה) תופיע כשחקנית אורחת מתמשכת בתור קלאודיה.

בסדרה Riverdale, השחקן גרהאם פיליפס (The Good Wife) לוהק לתפקיד ניק סט קלייר, החבר לשעבר של ורוניקה. הוא אמור להופיע בשני פרקים בעונה השנייה. 

בסדרה The X Files, אנאבת' גיש תופיע גם בעונה ה 11 של הסדרה.

בסדרה Chance, השחקן דיוויד באררה מצטרף לעונה השנייה מצטרף בתפקיד אורח מתמשך בתור סיד ולריו, בלש במשטרה, אשר אחראי לחקירת גופה שנזרקה.

בסדרה Here, Now של אלן בול ברשת HBO, השחקן מרואן סאלמה יגיע בתפקיד אורח מתמשך בתור דיוויד. אין מידע נוסף על תפקידו.

בסדרה The Arrengment, השחקן רופיןפרנטיס מגיע בתפקיד אורח מתמשך לעונה השנייה אסביירהוגשז, מוזיקאי ג'ז.

בסדרה Westworld, השחקנים גוסטאב סקארסגארד ופרז פרז מצטרפים לעונה השנייה כחלק מהקאסט הראשי. בטי גבריאל תפציע סקארסגראד יגלם את דמותו של קארל סטרנד, פרז יגלם את דמותו של אנטוני קוסטה, מוחמה טכני עם מבט אובייקטיבי. גביאל תגלם את דמותה של מאלינג, אשר רוצה להחזיר סדר על הקרקע.

בסדרה 9-1-1 של אנג'לה באסט עבור רשת FOX פיטר קראוזה לוהק לתפקיד הגברי הראשי.

רשת FOX החלה בשיחות ראשוניות בכדי להחזיר אל המסך את הסדרה King Of The Hill. כזכור הסדרה שודרה ברשת FOX בין השנים 1997 ל 2009.

הסדרה Katrina: American Crime Story של ראיין מרפי יוצאת לפועל, כאשר שרה פולסון אמורה לככב בתפקיד ראשי בתור ד"ר פו. נכון לעכשיו, אין ליהוקים נוספים לסדרה. 

בסדרה Law & Order: SVU, השחקנית ברוק שילדס מגיעה כשחקנית אורחת מתמשכת לעונה ה 19 של הסדרה. אין מידע נוסף על התפקיד אותו היא אמורה לגלם. 

בסדרה The Last Man On Earth, השחקן כריס אליוט לוהקה לתפקיד אורחת מתמשכת בעונה הרביעית של הסדרה כגלן, מנודה אשר חי על אי בודד. כמו כן, קריסטין וויג, אשר הופיעה בעונה השלישית כפאמלה, תופיע בשלשה פרקים לפחות. 

בסדרה Star, השחקן אוון רוס מגיע בתפקיד אורח מתמשך לעונה השנייה בתור אנג'ל, האחיין של ג'היל ריברה ודי. ג'יי. שם חשוב בקהילת המוזיקה הלטינית. כמו כן, מייק אפס יופיע בפרקי הקרוסאובר עם Empire כג'יי הולנד, נשיא חברת התקליטים של הבנות, אשר מעוניין באחת מהן. לוק ג'יימס יגלם את דמותו של נואה ברוקס, אמן R&B בחברה. ויש לו שאיפות גבוהות. 

בסדרה Suits, השחקן ג'יי הרינגטון מגיע לסדרה כשחקן אורח בתור החבר לשעבר של דונה. הוא יופיע בשני פרקים. 

בסדרה Bull, השחקן בראד גארט ("כולם אוהבים את ריימונד") יגיע כשחקן אורח לפרק השני של העונה השנייה כסנגור ציבורי. 

בסדרה Black Lightning, השחקן מארווין "קראנדון" ג'ונס השלישי מצטרף כחלק מהקאסט הראשי בתור הנבל בתור טוביאס וול. פוליטיקאי אפרו-אמריקאי לבקן, אשר רצח את אלבין פירס, אביו של ג'פרסון לאחר שהלה חשף את מעורבותו בשחיתות. 

העונה השישית של Major Crimes תעלה ברשת TNT ב 31 באוקטובר 2017.

הסדרה White Famous תעלה ברשת Showtime ב 15 באוקטובר 2017.

הסדרה Smilf תעלה ברשת Showtime ב 5 בנובמבר 2017.

ב 5 בנובמבר רשת Showtime גם מחזירה את הסדרה Shemeless לעונה שמינית.

העונה השנייה של The Crown תעלה ב"נטפליקס" ב 8 בדצמבר 2017. 

העונה השישית של Nashville תעלה בינואר 2018. 

הסדרה Insecure חודשה לעונה שלישית על ידי רשת HBO.

הסדרה Ballers חודשה לעונה רביעית על ידי רשת HBO.

הסדרה Snowfall חודשה לעונה שנייה על ידי רשת FX

הסדרה Glow חודשה על ידי "נטפליקס" לעונה שנייה. 

הסדרה Gypsy בוטלה על ידי רשת "נטפליקס" אחרי עונה אחת.

הסדרה Queen Of The South חודשה על ידי רשת USA לעונה שלישית, אשר תעלה בשנת 2018. 

אין תגובות: