יום שני, 30 באוקטובר 2017

מבזק: 20 חדשות טלוויזיה, אשר בלטו בתאריכים 23 עד ה 29 באוקטובר 2017הסדרה Star- Treck: Discovery חודשה לעונה שנייה על ידי CBS All Access.

"נטפליקס" חידשה את הסדרה Big Mouth לעונה שנייה.

"נטפליקס" חידשה את הסדרה American Vandel לעונה שנייה.

הסדרה Preacher חודשה על ידי רשת AMC לעונה שלישית, אשר תעלה בקיץ 2017.

הסדרה The Fosters חוזרת לחצי השני של העונה החמישית ב 9 בינואר 2018.

העונה השנייה של Beyond תעלה ברשת FreeForm ב 18 בינואר 2018.

בספין אוף של "האנטומיה של גריי", השחקן אלברטו פרזה מצטרף לקאסט הראשי בתור ראיין, שוטר.

בעונה השלישית של Daredevil, השחקן וינסנט דאונפריו יחזור לגלם את דמותו של ווילסון פיסק.

בסדרה Me, Myself And I, השחקנית ונסה וויליאמס מצטרפת בתפקיד אורחת מתמשך כקלי פרייז'ר, מי שהייתה אחת מהאויבות שלו ועתה הופכת למושא אהבה.

בסדרה Madam Secretary, השחקנית שרה רמירז מצטרפת לסדרה בתפקיד אורחת מתמשך כקאט סנדובל, אסטרטגית פוליטית מבריקה. היא עזבה את הפוליטיקה עד אשר ליז מחליטה להחזיר אותה בכדי לסייע לה. הפרק הראשון בכיכובה ישודר ב 19 בנובמבר 2017.

בסדרה Unreal, השחקנים פרנסיס ארנוד (Midnight Texas), נטלי הול (True Blood), מייגן הולדר, אלסנדרו מונוז, מייגן הפרן, כריסטופר ראסל ואלי צ'אנג מצטרפים לעונה השלישית של הסדרה. ארונד יגלם את דמותו של טומי, במאי של תכנית שעשועים, הול תגלם את דמותה של קנדי, אם חד הורית שמחה, אשר שמחה להיות חשפנית. הולדר היא אשת נדל"ן מצליחה, מונוז יגלם את דמותו של רודריגו, כוכב כדורגל ו"רווק" לשעבר, שכל הנשים רוצות שהוא ינצח. הפרן תגלם את דמותה של סופיה, גננת, אשר חוזרת לתוכנית בכדי להפוך מ"הנערה הרעה" לאישה אוהבת. ראסל יגלם את דמותו של ג'ק, "רווק" לשעבר, אשר הוטה לבחור בנשים הלא נכונות. צ'אנג היא סקיי, נערת מסיבות, אשר משאירה את העקבות שלה מאחוריה ופשוט אוהבת לבלות.

בסדרה The Americans, השחקן סקוט כהן מגיע לעונה האחרונה של הסדרה בתפקיד אורח מתמשך כגלן האסקארד, איש ממחלקת שאליזבת מתחילה לפעול נגדו.

בסדרה The Crown, השחקנית אוליביה קולמן ("ברודצ'רץ'") מצורפת לסדרה בתור המלכה אליזבת.

בסדרה LA To Vegas, השחקן זאקרי ניוטון. מגיע לסדרה בתפקיד אורח כשף, אשר יהיה מושא אהבה עבור רוני (קים מאטולה).

בסדרה Blindspot, השחקן אנתוני למקה מגיע לעונה השלישית של הסדרה בתפקיד אורח מתמשך כויקטור, "פיקסר" עם בוסים חשודים.

בסדרה The Handmaid's Tale, השחקנית קליאה דובל מגיעה לסדרה כסלביה, הרעיה של אמילי.

בסדרה NCIS:LA, השחקן ג'ף קובר מגיע לעונה השמינית לתפקיד אורח מתמשך כהאריס קיין, אדם שיהיה חלק מעברה והעתיד של האטי. הוא יופיע לראשונה בפרק של ה חמישי בנובמבר 2017.

בסדרה The Expense, השחקנית נאדין ניקול מגיעה לעונה השלישית של הסדרה בתפקיד אורחת מתמשך כטכנאית חשמל על ספינה. היא אינטיליגנטית וחכמה, אך יש לה אג'נדה משלה.

בסדרה Last Man On Earth, השחקן פרד ארמיסן מגיע לסדרה למספר פרקים כקארל, ניצול עם עבר מעניין.

בסדרה "האנטומיה של גריי", בת'אני ג'ו לנץ' (בתמונה) מגיעה לסדרה בתפקיד אורחת מתמשך כג'ני. 

תגובה 1:

אסף אמר/ה...

תיקון/הבהרה: השחקנית שמצטרפת ל-The Crown היא אוליביה קולמן. היא תגלם את המלכה אליזבת' בעונות 3 ו-4 (מכיוון שהסדרה מנסה לכסות עשרות שנים, שחקנים יוחלפו). העונה השניה (עם השחקנית המקורית) תעלה בעוד כ-10 ימים