יום רביעי, 16 במאי 2012

פרסום: האם מתגבשת הפתעה בלוח המשדרים החדש של רשת ה CW ?לפני מספר ימים פרסמתי לוח אפשרי של הרשת לעונה הבאה, לוח אשר יפורסם מחר (יום חמישי ה 17 במאי) באופן רשמי, אולם בימים האחרונים גורמים שונים טוענים, כי קיים סיכוי שהלוח יכיל בו הפתעות. על פי ההדלפה האחרונה, Arrow, אשר מקומו על פי כל כל הכתבים היה מובטח ביום חמישי אחרי The Vampire Diaries, עומד לאבד את משבצת השידור הנ"ל לפיילוט נוסף של הרשת: Beauty & The Beast של קריסטין קרוק.

על פי אותה הדלפה, Gossip Girl אמורה לחזור לעונתה האחרונה ביום שני ולהיות מצוותת עם הסדרה The Carrie Diaries ולא עם First Cut, כפי שהלוח "המודלף" הקודם טען.

מעניין מאד יהיה לעקוב אחר הלוח החדש של הרשת, אשר יכיל בתוכו 5 סדרות חדשות, אם כי אחת או שתיים מהן אמורות לעלות לעלות רק בחצי השני של העונה. מעניין עוד יותר יהיה לבדוק איזה מהלוחות יהיה הלוח הנכון. אם בכלל.

3 תגובות:

שקד אמר/ה...

מקווה שגם היפה והחיה וגם Arrow יצליחו. מעניין מאוד אם זה באמת יקרה. יהיה מעט מוזר, אך הגיוני אם יומני קארי תשודר אחרי אחת שיודעת והדבר המעניין ביותר עבורי יהיה האם ניקיטה תעבור ליום אחר או לא? לפי דעתי, היא לא תשאר ביום שישי והיא תעבור ליום רביעי.

אנונימי אמר/ה...

הרשת הכי מיותרת בארה"ב

אנונימי אמר/ה...

90210 חוזרת לעוד עונה?