יום ראשון, 6 במאי 2012

לוח ההערכות לגבי חידוש סדרות אמריקאיות לעונת החורף 2013-2012.נותר כשישה ימים עד להעלאת הלוחות החדשים של הרשתות האמריקאיות הגדולות, כך שלא נצטרך להמתין זמן רב בכדי לדעת את גורל הסדרות שעתידן לא היה ברור. בתקווה שהלוח הנ"ל ינסה להרגיע אתכם לימים הקרובים, עד שתקבלו את ההודעה הרשמית.סדרות שחודשו:

הטופ מודל הבאה
The Vampire Diaries
Supernatural
90210

סדרות שבוטלו:

One Tree Hill

סדרות שעתידן לא ברור:

Gossip Girl – מרבית הסיכויים שהסדרה תגיע לעונה אחרונה של 13 פרקים. כבר יצאו מספר הדלפות בנושא, מקרב ההפקה של הסדרה וגם מאנשי הרשת, אם כי עדיין לא יצאה הודעה רשמית. יש לה עדיין נתוני DVR גבוהים ובאז גבוה עדיין ברשת. הסיכוי לחידוש: 75%.

Nikita – הסיכויים לכך שברשת ישבצו סדרה חדשה ליום שישי קטנים מאד, ולכן התחרות במשך כל העונה הייתה בינה לבין The Secret Circle. אחד היתרונות שלה, מעבר לעובדה שבמידה ותחודש תהיה זו העונה השנייה שלה באותה משבצת שידור ולכן הרשת מודעת לכוחה (גם אם המוגבל), הרי שהסדרה מייצרת כסף גדול עבור הרשת מעבר לים. בכל מקרה, קשה לי להאמין שגם במקרה שתחודש, העונה הבאה שלה לא תהיה גם האחרונה. הסיכוי לחידוש: 55%.

Hart Of Dixie – הסדרה מצליחה מאד בצפייה און ליין וברשת מודעים לכך. נשמעים קולות בעת האחרונה, שיש לה סיכוי טוב לחזור, למרות נתונים בינוניים ומטה ברייטינג. הסיכוי לחידוש: 50%.

The Secret Circle – לאחר שנראה היה שהובילה במירוץ למשבצת השידור של יום שישי ל Nikita, עושה רושם בימים האחרונים שהסדרה בדרך לביטול. בין היתר, בשל העובדה ש Nikita כבר משודרת ביום שישי וברשת יודעים, פחות או יותר, מה יקבלו בעוד שבמקרה של The Secret Circle הרשת עדיין לא יודעת. הסיכוי לחידוש: 35%.

Ringer – הסדרה עם הנתונים הגרועים ביותר של הרשת. לא עזרה העובדה ששרה מישל גלר, אשר מגלמת 2 דמויות בסדרה, נכנסה להריון עם ילדה השני. הסיכוי לחידוש: 0%.סדרות שחודשו:

Glee
Family Guy
New Girl
The Simpsons
Bones
American Dad
Raising Hope
The Cleveland Show
Fringe

סדרות שבוטלו:

House
Terra Nova
Allen Gregory
Breaking In
I Hate My Teenage Daughter

סדרות שיבוטלו:

Alcatraz
The Finder

סדרות שעתידן לא ברור:

Touch – למרות הירידה בנתוניה, קשה לראות את הרשת מורידה עליה את השאלטר. הסדרה עלתה בשלב כה מאוחר של העונה ונכוותה קשות מירידה כללית של כל הסדרות בערב יום חמישי לאחר המעבר לשעון הקיץ. הסיכוי לחידוש: 70%.

Napoleon Dynamite – יכול ללכת לכל כיוון. למען האמת, למי בארץ באמת אכפת מהסדרה הזאת. הסיכוי לחידוש: 50%.

Bob's Burgers – גם היא לא במצב מזהיר ואף גרוע יותר מ Napoleon Dynamite. הסיכוי לחידוש: 40%.סדרות שחודשו:

The Big Bang Theory
Two Broke Girls
How I Met Your Mother
NCIS
Mike & Molly
Person Of Interest
Criminal Minds
NCIS: Los Angeles
CSI
Hawaii Five-0
The Mentalist
The Good Wife
Blue Bloods

סדרות שיחודשו:

Two And A Half Men

סדרות שבוטלו:

How To Be A Gentleman

סדרות שיבוטלו:

A Gifted Man
NYC 22
Unforgettable
Rob

סדרות שעתידן לא ברור:

Rules of Engagement – בשל העובדה שהרשת בוחנת את האפשרות לערב קומדיות נוסף ביום חמישי, קיים סיכוי יותר מטוב שהיא תשאיר את הסדרה לפחות לעונה נוספת לגיבוי לקומדיות החדשות שלה, מאחר והיא הראתה שיש לה קהל נאמן שנשאר איתה בכל שלב. הסיכוי לחידוש: 70%.

CSI: Miami ו CSI:NY – במידה וברשת אכן יילכו על ערב של קומדיות ביום חמישי מירב הסיכויים ש The Mentalist תזוז ליום שישי וזה אומר שלפחות אחת מהשתיים יעופו מלוח המשדרים. נכון לעכשיו, מצבה של CSI:NY נראה פחות טוב מבחינת הרייטינג, אם כי CSI: Miami, בגלל שהיא ותיקה יותר היא גם יקרה יותר ולכן גם רבים חושבים שהיא זו שתלך הבייתה אם יצטרכו לבחור ביניהן. הסיכוי לחידוש של CSI:NY הוא 50%, בעוד זה של CSI:Miami עומד על 45%.
סדרות שבוטלו:

Pan Am
Charlie's Angels
Work It!
Man Up
Desperate Housewives

סדרות שיחודשו:

Modern Family
Grey's Anatomy
Once Upon A Time
Don't Trust The B in Apt 23
The Middle
Suburgatory
Revenge
Happy Endings
Last Man Standing
Castle

סדרות שיבוטלו:

Body Of Proof
Missing
The River
Cougar Town

סדרות שעתידן לא ברור:

Private Practice – המעבר שלה ליום שלישי הוגדר בתחילה ככישלון ואז הגיעה ההתרוממות מחדש. לפי דעתי נותרה לה עונה אחת אחרונה בקנה, אבל בכל מקרה, הסדרה רואה כבר את הסוף. קיימת אפשרות שבמידה ותחודש, תוזז ליום ראשון. הסיכוי לחידוש: 60%.

Scandal – יכול ללכת לכאן או לכאן. במידה ותשרוד יהיה זה רק בגלל השם של שונדה ריימס. הסיכוי לחידוש: 50%.

GCB – רק אם אין לרשת תהיה אופרת סבון טובה יותר (ועל פי הפיילוטים, קיימת סבירות קטנה שכך הם פני הדברים) היא תשרוד. הסיכוי לחידוש: 45%.סדרות שחודשו:

Smash
Grimm

סדרות שבוטלו:

Chuck
The Playboy Club
Free Agents
The Firm
Prime Suspect

סדרות שיחודשו:

The Office
Parks & Recreation
Law & Order: SVU
Community (ככל הנראה לעונה אחרונה)
30 רוק (ככל הנראה לעונה אחרונה)
Parenthood

סדרות שיבוטלו:

Are You There, Chelsea?
Awake
Best Friends Forever
Harry's Law
Bent
Whitney

סדרות שעתידן לא ברור:

Up All Night - החלה טוב ואז הידרדרה, למרות שעברה למשבצת שידור טובה יותר. גם גורלה תלוי בגורל הפיילוטים של הרשת. הסיכוי לחידוש: 50%.

2 comments:

shlomo אמר/ה...

תודה רבה על הסיקור הנרחב. מה עם הרשת usa?

ניר אמר/ה...

גם The Office נדמה לי תסיים את חייה בעונה הבאה.