יום שבת, 12 במאי 2012

פרסום: רשת ה CW אישרה 5 סדרות חדשות.אני מטפטף לכם את הידיעה הזאת בשבועיים האחרונים, אך היום זה נעשה באופן רשמי. רשת ה CW אישרה את 5 הפיילוטים הבאים לסדרות:

The Carrie Diaries
Arrow
Cult
Beauty & the Beast
First Cutעדיין לא ידוע בוודאות מצב הפיילוט האחרון של הרשת, אשר היה לו סיכוי: The Selection, אם כי נראה שהפיילוט מת ובכך הוא מצטרף ל Shelter ו Joey Dakota שמזה מספר ימים הוכרזו כמתים.

Arrow – סיפורו של דמות הקומיקס "החץ הירוק".

Beauty & The Beast – רימייק לסדרה "היפה והחיה" משנות השמונים. הסדרה מתרכזת בקתרין (קרוק),בלשית קשוחה במשטרת ניו יורק , שנרדפת על ידי הרצח של אמא שלה לו הייתה עדה 9 שנים קודם לכן וחיסולו של הרוצח על ידי "החיה". לאחר שנים של חיפושים קתרין מוצאת את "החיה", וינסט קוסלו, שאריות של ניסוי צבאי שהסתיים בצורה גרועה מאד. קתרין הופכת לאשת סודו והיא שומרת עליו בשעה שהוא הופך לגיבור על שעוזר לאנשים.

The Carry Diaries – הסיפור המקדים ל"סקס והעיר הגדולה", כאשר קארי בבית הספר התיכון.

Cult – הסדרה מספרת את סיפורה של סקיי (ג'סיקה לוקאס), מפיקה של סדרת טלוויזיה בשם Cult, שמצטרפת לבלוגר בכדי לפתור מעשי רצח, שנעשים בהשראת הסדרה. טל אמורה לגלם דמות של שחקנית בסדרה Cult בדמות של בלשית של משטרת לוס אנג'לס..

First Cut – דרמה אשר תעקוב אחר רופאה חדשה, ששמחה לעזוב את עברה מאחור בכדי לפתוח בקריירה חדשה בעולם של המבוגרים, אך מהר מאד מגלה שהחיים בבית החולים בו היא עובדת אינם שונים מבית הספר התיכון בו למדה.

אין תגובות: